O Betterware

Betterware_-_fabryka
Betterware to firma sprzedaży bezpośredniej. Istnieje od 80 lat na rynku Wielkiej Brytani, w Polsce dopiero 5 LAT ! JEST WIĘC DUŻA MOZLIWOŚĆ ROZWOJU !!! Działa podobnie jak Avon  lub Oriflame.
Posiada w swojej ofercie produkty gospodarstwa domowego, bez których nie możesz się obejść, bo ułatwiają życie.

Betterware to nie tylko sprzedaż produktów. Skorzystaj z atrakcyjnego planu marketingowego w którym tylko Ty decydujesz ile i jak szybko zarabiasz! Zbuduj swoją własną sieć sklepów z Betterware!***

W 1928 roku we wschodnim Londynie Albert Edward Clark i Edward Ernest Willis założyli firmę Betterwear. Bezpośrednia sprzedaż sprzętu i środków do gospodarstwa domowego okazała się prawdziwym hitem. Biznes rozwijał się tak dobrze, że na początku lat 30. otworzono fabrykę w Romford. Asortyment został rozszerzony, a nazwę firmy zmieniono na Betterware, aby podkreślić rosnącą różnorodność produkowanego sprzętu i artykułów czyszczących.

Betterware szybko uzyskało znaczącą pozycję wśród firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Lata 60. przyniosły kolejny dynamiczny wzrost sprzedaży, a firma Betterware została uznana za jednego z sześciu wiodących dostawców w branży gospodarstwa domowego.

W latach 80. została rozwinięta sieć oddziałów we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Australii. Sprzedaż zagraniczna przekroczyła dwukrotnie, a wkrótce trzykrotnie wartość sprzedaży przypadającej na jednego klienta na Wyspach Brytyjskich. Wprowadzenie nowych katalogów, ekspansja zagraniczna oraz ściślejsze powiązanie wyników sprzedaży z poziomem wynagrodzeń dało podstawy do poszukiwań nowych możliwości inwestycyjnych.

W latach 90. wartość udziałów spółki wzrosła tak znacząco, że znalazła się ona na liście 500 najlepszych firm według Financial Times.

Obecnie Betterware to nowoczesna firma z silną pozycją na rynku. Nasze produkty cieszą się doskonałą opinią, a oferta jest stale wzbogacana o nowe pomysły i rozwiązania dla gospodarstw domowych. Przedstawiciele Betterware dostarczają produkty ponad 7 milionom klientów w Europie, Ameryce Środkowej, Australii i Azji.

Rok 2007 otworzył nowy rozdział w historii Betterware. Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Teraz możliwości współpracy oraz doskonałe produkty dla domu są dostępne także w naszym kraju!
 
 
CO TO JEST MLM ???
Wedug analityków biznesu, sprzedaż bezpośrednia, a zwłaszcza marketing wielopoziomowy (MLM), należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Trend ten utrzyma się jeszcze przez co najmniej kilkanaście lat. Mimo, że na świecie ma ponad 200-letnią tradycję (pierwszy produkt dystrybuowany był w sprzedaży bezpośredniej w 1768 roku), w Polsce branża ta znana jest dopiero od lat dziewięćdziesiątych XX wieku.

Z każdym rokiem przybywa w naszym kraju zarówno klientów korzystających z tej formy zakupów, jak i osób, które związały ze sprzedażą bezpośrednią swoją karierę zawodową. I nic dziwnego! Marketing wielopoziomowy to biznes równych szans, zajęcie dla każdego, kto ceni wolność i niezależność, pragnie rozwoju osobistego i chce osiągać sukcesy zawodowe i materialne. Tutaj nikt nie pyta, ile masz lat, jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie zawodowe, plany rodzinne, liczbę dzieci i czy zawsze będziesz do dyspozycji firmy. Nie ma również znaczenia to, czy umiesz sprzedawać, wystarczy, że będziesz używał produktów i polecał je znajomym - Twoja rekomendacja to najlepsza technika sprzedaży.

W sprzedaży bezpośredniej korzystają również klienci. Dzięki pominięciu wszystkich ogniw pośredniczących, które występują w tradycyjnym handlu, takich jak: hurtownie, punkty detaliczne i inni pośrednicy, firmy sprzedaży bezpośredniej mogą sprzedawać swój produkt bez obciążania go dodatkowymi marżami, czyli po dobrych cenach i w dobrej jakości.

Korzystasz Ty, korzysta Twój klient. Po prostu.
 

<==    <==   <==

 

 „Sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają, podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia”

 

Historia_firmy

 

FAQ -NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Chcę kupować tylko dla siebie . Czy mogę się  zarejestrować?

- Tak ! Rejestrując się zapiszesz się do Klubu Betterware i będziesz mógł/ mogła kupować  dla siebie z katalogu Betterware bez 30% marży

 

Czy muszę składać zamówienia co miesiąc?

-Nie. Zamówienia składasz kiedy chcesz. Po prostu, gdy chcesz coś kupić .  Jeśli przez rok nie złożysz zamówienia system wykreśli Twój nr .

 

Czy jest jakaś minimalna kwota zamówienia?

- Nie. Zamówić możesz nawet 1 produkt. Przy małym zamówieniu (poniżej 100p) zapłacisz za przesyłkę 13 zł. Zamówienie na min 100p – bez kosztu przesyłki

 

Ile to jest 100p?

- 100p to wg cen w katalogu ok. 330 zł – tyle zapłaci klient. Ty jako przedstawiciel za 100p zapłacisz ok. 250 zł.

Mając 100p nie płacisz za koszt przesyłki oraz otrzymujesz prezenty z Programu Łatwy Start.

 

Co to jest Program Łatwy Start?

- To prezenty dla nowych przedstawicieli, którzy przez kolejne  3 miesiące składają zamówienia na min 100p. Składając zamówienie w 1 miesiącu za 100p otrzymasz 1 prezent (automatycznie do zamówienia), w drugim – 2 prezenty, w trzecim 4 prezenty

Uwaga !  Prezent otrzymasz gdy SUMA twoich zamówień w danym miesiącu będzie na min 100p.

Program Łatwy Start można rozpocząć najpóźniej w drugim miesiącu od zarejestrowania. Do przerwanego programu nie można wrócić

 

Jak będę płacić za zamówione produkty?

Za produkty trzeba będzie zapłacic do wyboru:

- gotówką kurierowi przy odbiorze paczki (za pobraniem)

- przelewem od razu przy składaniu zamówienia

- przy zamówieniu za min 300 zł możliwość rozłożenia zamówienia na raty (wypełniajac wniosek Alior-raty i wysyłając 1 zł ze swojego konta bankowego)

 123

www.youtube.com/watch?t=92&v=FNo9gjvi8qk

facebook

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem